اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] Division by zero - Line: 659 - File: inc/plugins/mybbirads.php PHP 5.6.31 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/mybbirads.php 659 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 101 mybbiradspostbit
/inc/functions_post.php 638 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 994 build_postbit
Warning [2] Division by zero - Line: 659 - File: inc/plugins/mybbirads.php PHP 5.6.31 (Linux)
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function

درود مهمان گرامی! ثبت نام

این یک اطلاعیه همگانی است.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قدم به قدم فلش کردن نوکیا X6(با فریم ور کوک شده و جف)
#
سلام دوستان
بالاخره کار دست خودم دادم!!!Cry
دیشب تصمیم گرفتم یه حالی به گوشیم بدم و فریم ورش رو با c6 عوض کنم,با کلی شوق و ذوق تمام برنامه های مورد نیاز رو دانلود کردم و رفتم سراغ گوشیم...چون میدونستم تمام مخاطبا و پیامکام پاک میشه یه بک آپ از مخاطبا گرفتم رو حافظه جانبیش و با اجازتون با برنامه ی نوکیا پی سی سوییت هم از پیامکام یه بک آپ از پیامکام گرفتم و گوشیمو با خیال راحت یه فرمت زدم ؛حیوونکی وقتی اومد بالا کلی سر حال بود و چابک پیش خودم گفتم بذار بینیم این بک آپه کار میکنه(چون یسری از اس ام اسام واقعا برام مهمه)سر همین بک آپ رو با همون پی سی سوییت برگردوندم رو گوشیم...آخرش گفت خوب کار تموم باید ری استارت کنی
ری استارت همان و دخل گوشیم اومدن همااااااانCryCryCryflat
متاسفانه دیگه نمیاد بالا!
حالا منم این پست رو زدم که قدم به قدم با کمک دوستان گوشیمو بیدارش کنیمXD
آماده اید؟
بذارید اول یسری تجربیات رو تا اینجا واستون بگم
اول این که وقتی من داشتم بک آپ میگرفتم زبان گوشیم فارسی بود و وقتی داشتم بر میگردوندم انگلیسی سر همین فکر میکنم تداخل باعث این نابسامانیها شده
دوم این که گوشییای سیمبین سری 60 یه قابلیت دارن که اگر هر بلای نرم افزاری سرشون بیاد فقط احتاجه گوشی رو خاموش کنیم و بعد سه تا دکمه ی سبز ستاره سه رو فشار بدیم و در همون حال روشن کنیم...همه چیز برمیگرده به حالت اولش
ولی این گوشی لمسیا یا به عبارتی سیمبین سری 60 نسخه ی 5 ها یا کلا دکمه ندارن یا حداکثر 3تا دونه دکمه دارن که متاسفانه هیچ کاری از دستشون بر نمیاد
خوب حالا نظر اساتید چیه؟ترفندی بلدید؟ فقط لطفا زودی نگید برو بده بیرون واست فلش کننXD
راسی این گوشیه ی قربانی x6 هشت گیگه
منتظرم...یا علی
پاسخ
#
اییییییییییییییییی ووووووووووووووول
درست شدددددددددددددددددددددددددloudlaffloudlaff
شاید باورتون نشه...راهش این بود که بجای سبز ستاره سه باید سبز قرمز دوربین رو میگرفتممممم:D
حالا میرم سراغ فریم وررررر
پاسخ
#
حیف شد
چون می خواستم بگم ببر بده بیرون
برات فلش کنن !
پاسخ
#
بالاخره بعد از حدود 8ساعت ور رفتن و دو بار تا مرز نابودی گوشی رفتن و سه بار فلش کردن پشت سر هم فریم ور c6 با آیکون های N8 و anaa نشست رو گوشیم
این موفقت رو به تمام جامعه ی تالار تبریک عرض مینمایم
انصافا تجربه ی خوب و پر هیجانی بود مخصوصا اون موقعی که گوشیم زیر فلش dead شد.
متاسفانه کثرت مطالب و تنوع ورژن نرم افزار فلش نوکیا(jaf) چیزی بود که خیلی اذیت کرد و بسیار وقت گیر و گیج کننده بود.
حالا چند نکته ی آموزشی:
همون طور که توی ارسال هشتم این مطلب http://uniran.ir/showthread.php?pid=2589 توضیح داده شد سه روش برای فلش کردن گوشیهای نوکیا وجود داره که بهترینش استفاده از نرم افزار jaf است.
از اونجایی که هر روز داره یه گوشیه جدید میاد تو بازار و از اون طرف اکثر ورژنهای jaf روی ویندوز 7 اجرا نمیشه یا کلا یسری مشکلات دارن توصیه میکنم از آخرین نسخه ی این نرم افزار که فعلا JAF V1.98.66 Beta5 هست استفاده کنید.
برای دانلود و همچنین آموزش جامع در مورد فلش کردن با jaf میتونید به http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=72656 ارسال دهم و غیره مراجعه کنید.توصیه میکنم هیچ جای دیگه نرید که بلایی که سر من اومد سر شما هم میاد.
این چیزی که تا اینجا گفتم به درد همه ی نوکیا دارا میخورد چه اونایی که میخوان ارتقا بدن چه اونایی که گوشیشون خراب شده و نمیخوان بدن تعمیرکار درست کنه و دوست دارن خودشون ردیفش کنن و اما اونایی که x6 دارن و هوای فریم ور c6 ورشون داشته و میخوان یه تنوعی باشه:
اگر میخواید فریم ور گوشیتون رو عوض کنید به http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=129671 مراجعه کنید.اینجایی که آدرسش رو گذاشتم یکی از بهترین فریم ور ها رو برای x6 محیا کرده و دیروز هم ریلیز شده.
دیگر دوستان هم(نوکیا سیمبین سری 60 ورژن 5 مثل N97 , N97 mini , 5800 , 5230 , 5530 , x6 , C5-3.) اگر میخواین فریم ور گوشیتون رو به ورژن نسخه ی 3 ارتقا بدید میتونید به http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=433 بریدو فریم ور مورد نظرتون رو گیر بیارید.فقط سعی کنید آخرین نسخه رو برای خودتون انتخاب کنید.
یا علی
پاسخ
#
بعد فردا میری همین گوشی رو بفروشی میگی تازه از جعبه درش اوردم :D
پاسخ
#
خیلی ممنون علی .کارت عالی بود.ولی ای کاش از تمامه مراحلی که خودت انجام دادی فیلم می گرفتی یا عکس بعد می ذاشتی.
منم فلش گوشی هایه سامسونگ رو بلدم در اولین فرصت فیلمشو هم می ذارم.

خیلی ممنون علی .کارت عالی بود.ولی ای کاش از تمامه مراحلی که خودت انجام دادی فیلم می گرفتی یا عکس بعد می ذاشتی.
پاسخ
#
(2011-08-06 12:40 AM)admin نوشته است:  بعد فردا میری همین گوشی رو بفروشی میگی تازه از جعبه درش اوردم :D

دروغ هم نگفتم چون تو جعبه میبرمش و از جعبه که درش اوردم خیلی ریلکس میگم تازه از جعبه درش اوردم...XDالبته یجوری که طرف با یته نیاد تو سینم!!!
پاسخ
#
(2011-08-06 12:48 AM)mehdi_nine نوشته است:  خیلی ممنون علی .کارت عالی بود.ولی ای کاش از تمامه مراحلی که خودت انجام دادی فیلم می گرفتی یا عکس بعد می ذاشتی.

خواهش میکنم مهدی جان...X6 داری وردار بیار تازه دستم گرم شده واسه شما مجانی میفلشیم:D
پیشنهاد خیلی خوبیه ولی کاش صبح که اولین پستم رو زدم و تازه شروع کرده بودم میگفتی
لا مشکل یه x6 جور کن تا فیلمشم بگیریم...فوقش میزنم میسوزونمش میگم دوربین مخفی بودloudlaff
شوخی کردم سوختنی تو کار نیست،فقط خیلی خیلی بشه dead میشه و دیگه نمیاد بالا همینguilty
البته اونم راه حل داره...MASTER
پاسخ
#
سلام دوستان
گوشیم nokia x6 یهو قاطی کرد منم ریستارت کردم پیغام phon start up faild میده دکمه سبز و قرمز و دوریبن هم گرفتم و روشن کردم باز همون پیغامو میده ---

اگه بخام خودم فلش کنم میشه ? چه نرم افزاری میخاد و ممنون اگه لینکشو بزارید
پاسخ
#
سلام به همه دوستان خواستم بگم شمایی که ورژن گوشیتون 40 هست با این فایل هایی که موجوده فلش نکنید گوشی رو که بالا نمیاد چون ورژن این فایل MCU ای که کوک شده ورژن 32 است و دچار مشکل می شه گوشی و بالا نمیاد ممنون از همه دوستان
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقایسه سیستم های نقشه و مکان یابی برتر جهان از نگاه نوکیا sajjadgameactor 0 208 2012-09-22
آخرین ارسال: sajjadgameactor
  نوکیا: فروش ۲ میلیون لومیا در سه ماهه اول 2012 AOL 0 222 2012-04-14
آخرین ارسال: AOL
  نوکیا به دنبال عرضه اولین ویندوز فون با دوربینی شگفت انگیز admin 1 241 2012-04-09
آخرین ارسال: ناتالی
  Smile نوکیا بر بام لیست موفق ترین شرکت در فروش تلفن های همراه در جهان ! بازار داغ ارا admin 0 227 2012-01-31
آخرین ارسال: admin
  بررسی امکانات دوربین نوکیا n۹ -امکانات فوکوس اتوماتیک انعطاف‌پذیر admin 0 282 2011-07-31
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان