اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] Division by zero - Line: 659 - File: inc/plugins/mybbirads.php PHP 5.6.31 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/mybbirads.php 659 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 101 mybbiradspostbit
/inc/functions_post.php 638 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 994 build_postbitدرود مهمان گرامی! ثبت نام

این یک اطلاعیه همگانی است.


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جشن تولد چاوشي بدون حضور او !!!!!!!
#
جشن تولد چاوشي بدون حضور او

در روزي که بيش از يکصد نفر از طرفدارران «محسن چاوشي» در جشني بزرگ، 32 سالگي اين خواننده را جشن گرفته بودند، خود اين خواننده از حضور در اين مراسم طفره رفت تا جشن تولد اين خواننده بدون حضور خودش برگزار شود.
جمعه ، 7 مرداد رستوران «اليزه» مجتمع تجريش مکاني بود که پذيراي خيل عظيمي از طرفداران چاوشي بود که از نقاط مختلف کشور از قبيل مشهد و تبريز و اصفهان براي حضور در جشن تولد خواننده محبوب شان خود را به تهران رسانده بودند و تا آخرين لحظات برنامه هم براي حضور خواننده مورد علاقه شان بي قراري نشان مي دادند که در نهايت با قطعي شدن عدم حضور چهره محبوب شان، خودشان دور هم جمع شدند و قطعه «سنگ صبور» را همخواني کردند. در اين برنامه تعدادي از موزيسين ها و آهنگسازان معتبر و به نام موسيقي کشور هم بنا به دعوت برگزار کننده هاي اين جشن، حضور داشتند که به محض قطعي شدن عدم حضور چاوشي محل برگزاري برنامه را ترک کردند. گفتني ست که برگزار کننده هاي اين برنامه هزينه هنگفتي را بابت اجرايي کردن اين پروژه در يکي از بهترين رستورانهاي شمال شهر متحمل شده بودند که به رغم هماهنگي هاي قبلي، به سرانجام درستي نرسيد.
برگزارکنندگان اين جشن براي همه حاضران در جشن تي شرت و کلاه هايي يکدست را تهيه کرده بودند که عکس چاوشي روي آنها نقش بسته بود و نظر تمام حاضرين و ره گذران را به خود جلب کرده بود.
از ديگر برنامههايي که در اين جشن بيش از همه مورد توجه همه قرار گرفت نصب بيلبوردهاي بزرگ ده متري در فضاي باز رستوران محل برگزاري جشن بود که در نگاه اول براي همه رهگذران منطقه تجريش تهران، بسيار جالب بود و هر کسي به نوعي در مورد اين همه عشق و علاقه کم نظيرعکس العمل نشان مي داد.
پذيرايي از همه مهمانان، صحبت در مورد بهترين قطعات چاوشي ، اظهار نظر در مورد بهترين آثار روز بازار موسيقي کشور و طرح تشکيل کانون هواداران اين خواننده از جمله مهم ترين بحث هايي بود که در اين برنامه مطرح و در موردش بحث گفتگو شد .
گفتني ست که خبرنگار «اخبار موسيقي ايران» با دعوت رسمي برگزار کنندگان اين برنامه در آن حضور پيدا کرده و اين رسانه آمادگي انعکاس خبري نشست ها و مراسم هاي مشابه براي تمام هنرمندان عرصه موسيقي را داراست و با کمال ميل از چنين گردهمايي هايي استقبال به عمل مي آورد.


پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان