اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] Division by zero - Line: 659 - File: inc/plugins/mybbirads.php PHP 5.6.31 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/mybbirads.php 659 errorHandler->error
/inc/class_plugins.php 101 mybbiradspostbit
/inc/functions_post.php 638 pluginSystem->run_hooks
/showthread.php 994 build_postbit
Warning [2] Division by zero - Line: 659 - File: inc/plugins/mybbirads.php PHP 5.6.31 (Linux)
File Line Function
File Line Function

درود مهمان گرامی! ثبت نام

این یک اطلاعیه همگانی است.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدوم رشته - چه منابعی؟
#
Lightbulb 
با سلام به همه با سواداguilty
من فارغ التحصیل 90 کارشناسی مهندسی نرم افزارم.سال گذشته توی کنکور ارشد شرکت کردم رشته فناوری اطلاعات،اما هیچی نخونده بودم همینجور گذری شرکت کردم.امسال میخوام اگه خدا بخواد بچسبم به درس که قبول شم.اما موندم اولا چه رشته ای شرکت کنم ثانیا چه منابعی بخونم.خودم شبکه دوست دارم اما با دیدن ظرفیت پذیرش ها منصرف شدم از این رشته چون خیلی کم میگیرن.حالا موندم چیکار کنم،همون آی تی، یا شبکه یا هوش مهندسی کامپیوتر رو شرکت کنمbad kind
خواهشا راهنماییم کنین،خیلی مهمه واسم.و در مورد هرکدوم بهتره منابعشم بی زحمت بگین.ممنووووووووووووووووووووونtnk
پاسخ
#
یک سری بحث ها توی همین بخش وجود داشته بهتره به اونا اول نگاه کنی
http://uniran.ir/showthread.php?tid=2020

http://uniran.ir/showthread.php?tid=1936
پاسخ
#
(2013-04-15 07:13 PM)یکتا نوشته است:  با سلام به همه با سواداguilty
من فارغ التحصیل 90 کارشناسی مهندسی نرم افزارم.سال گذشته توی کنکور ارشد شرکت کردم رشته فناوری اطلاعات،اما هیچی نخونده بودم همینجور گذری شرکت کردم.امسال میخوام اگه خدا بخواد بچسبم به درس که قبول شم.اما موندم اولا چه رشته ای شرکت کنم ثانیا چه منابعی بخونم.خودم شبکه دوست دارم اما با دیدن ظرفیت پذیرش ها منصرف شدم از این رشته چون خیلی کم میگیرن.حالا موندم چیکار کنم،همون آی تی، یا شبکه یا هوش مهندسی کامپیوتر رو شرکت کنمbad kind
خواهشا راهنماییم کنین،خیلی مهمه واسم.و در مورد هرکدوم بهتره منابعشم بی زحمت بگین.ممنووووووووووووووووووووونtnk

سلام یکتا.
منم می خوام شبکه شرکت کنم ولی واقعا ظرفیتا کمه و می خوام سراسری با یه رتبه ی خوب قبول بشم.bad kind
خواهرم رشتش برق بود ،کلاسا و آزمونای مدرسان شریف رو شرکت کرد و دانشگاه صنعتی شریف قبول شد و الان دانشجوی برق صنعتی شریفه از مدرسان شریف هم خیلی راضی بود به همین دلیل منم بسته ها و آزمون های آزمایشی مدرسان و تهیه و شرکت کردم.کتاب هایش بسیار عالی است و سبکش بسیار روان و راحت است با تست ها و مثال های زیاد ی که دارد و آزمونهایش هم دارای بالاترین جامعه ی آماری است و سوالاتش هم استاندارد است.به نظر من منابع مدرسان شریف عالیه چون تمامی مطالب های مهم را دارد و من انقدر این کتاب ها را می خوانم تا تک رقمی بشم.:D
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعات جامع کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات admin 1 865 2012-09-26
آخرین ارسال: mehdi_nine
  منابع کنکور کارشناسی ارشد – رشته*ی IT (مهندسی فناوری اطلاعات) admin 0 489 2012-09-01
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان